Jutro ostatnie utrudnienia na samym skrzyżowaniu Cyraneczki/Julianowskiej. JARPOL, wykonawca przebudowy, ułoży warstwę ścieralną asfaltu. Oznacza to, że skrzyżowanie będzie zamknięte a kierowcy będą mogli skorzystać z tymczasowego przejazdu przez teren Technicolor. Do szkoły trzeba będzie dojechać ul. Wilanowską i Kameralną.

Według informacji z wydziału IT urzędu, od poniedziałku autobusy 739 i L39 mają wrócić na swoje trasy i „stare” rozkłady jazdy.

W kolejnym tygodniu będą trwały prace nad ułożeniem krawężników, ścieżki rowerowej, chodników i oświetlenia. Ułożenie asfaltu planowane jest na przełomie listopada i grudnia – w tym przypadku wszystko zależy od pogody. Miejmy nadzieję, że temperatura powietrza nie spowoduje opóźnienia tych prac.

Robert Widz

17.11.2016

 

2 komentarzy:
 1. Tomasz
  Tomasz says:

  Dlaczego zrezygnowano z koncepcji zbudowania tam ronda podobnie rondo konieczne jest na skrzyżowaniu z ul Wilanowską. Skręcanie w lewo z Cyraneczki graniczy obecnie z cudem.

  Odpowiedz
  • Robert
   Robert says:

   w planach budowy ulicy Cyraneczki (powstały dawno temu) nie było ronda – ani na Julianowskiej ani na Wilanowskiej. Obecnie gmina szykuje się do zmiany organizacji ruchu na ulicy Cyraneczki – zobaczymy jakie będą propozycje. Są pomiary natężenia ruchu, więc nie będzie to działanie „w ciemno”. rw

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.