W poniedziałek, 22.01 br. w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie odbyło się spotkanie podsumowujące pierwszy etap akcji Bezpieczny Dom. Bezpieczna Ulica., przeprowadzonej w grudniu ub. roku na terenie Józefosławia.

Zachęcam do zapoznania się z komunikatem Policji, na stronie www: http://kpppiaseczno.policja.waw.pl/pp1/aktualnosci/76420,Podsumowanie-dzialan-prewencyjnych-w-Jozefoslawiu-zapraszamy-na-debate.html

22 marca o godz. 19.30 zapraszamy do Klubu Kultury przy ul. Uroczej 14 na wspólną debatę poświęconą naszemu bezpieczeństwu. Oprócz podsumowania akcji będziemy dyskutować o sposobach na poprawę naszego bezpieczeństwa.

W komunikacie znajdą Państwo kilka statystyk z przeprowadzonej akcji. Z naszego poniedziałkowego podsumowania wynika, że Józefosław na tle całej gminy wygląda bardzo dobrze. Może to będzie zaskoczeniem, ale najwięcej kolizji nie zdarzyło się na najgorszym skrzyżowaniu ul. Wilanowskiej z ul. Geodetów, ale na skrzyżowaniu ul. Wilanowskiej z ul. Cyraneczki, co wynika z prędkości pojazdów poruszających się ul. Wilanowską.

Oba te skrzyżowania już wkrótce zmienią się radykalnie. Umowy na ich przebudowę są podpisane i zapewne jak tylko pogoda na to pozwoli, prace się rozpoczną.

Wracając do tematu bezpieczeństwa – wciąż mogą Państwo zgłaszać swoje sugestie, uwagi i propozycje w tym zakresie. Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa i aktywność mieszkańców ma tu ogromne znaczenie. Na pewno będziemy o tym mówić na spotkaniu 8 marca 2018 r.

Informacja o tym, jak zgłaszać swoje pomysły i sugestie znajduje się w poprzednich artykułach z logiem Bezpieczny Dom. Bezpieczna Ulica.

Robert Widz

Radny Rady Miejskiej w Piasecznie

25.01.2018 r.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.