logo

Szanowni Państwo,

Polska Prowincja Zakonu Kaznodziejskiego (o.o. Dominikanów) zwróciła się z wnioskiem o przystąpienie do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla swojej działki  o nr ew. 24/147 obręb Józefosław w celu zmiany jej przeznaczenia pod tereny usług i zieleni o charakterze ogólnodostępnym. Działka zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła p.w. św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu, na skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Prymulki.

Niestety na ten moment nie wiemy co konkretnie oprócz tego, że budynek + zieleń o. Dominikanie planują na tym terenie.

Na stronie Gminy Piaseczno można zapoznać się z obwieszczeniem o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. Przedmiotem planu jest przeznaczenie dz.ew. 24/147 zlokalizowanej w Józefosławiu na skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Prymulki pod tereny usług i zieleni o charakterze ogólnodostępnym.

Ogłoszenie zostało opublikowane na stronie gminy 5 marca i przez 21 dni możecie Państwo składać uwagi do projektu planu do czego ogromnie zachęcam. 

Zainteresowani mogą składać wnioski:

·      w formie pisemnej w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5;

·      pocztą na adres Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno;

·      za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail: urzad@piaseczno.eu

Wnioski należy składać do Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, który jest organem właściwym do ich rozpatrzenia, z podaniem imienia, nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu wnioskodawcy, przedmiotu wniosku oraz oznaczenia nieruchomości, której dotyczy.

ZAŁĄCZNIK 

7 komentarzy:
 1. Bursztynek
  Bursztynek says:

  Nareszcie jakaś dobra inicjatywa. Cieszę się że coś tu będzie, czytałam, że mały pawilon usługowy z kawiarnią, cukiernią i będzie zrobiony mały park. Będzie gdzie się spotkać. Fajny pomysł

  Odpowiedz
  • Katarzyna Krzyszkowska - Sut
   Katarzyna Krzyszkowska - Sut says:

   Stanowisko gminy Piaseczno jest proste, chcą maksymalnie szybko przystąpić do projektowania ul. Działkowej. Porozumienie z K-J w tej sprawie jest w zasadzie gotowe i uzgodnione, czekają na ostatnie drobne uzgodnienia z burmistrzem gminy K-J. Co do zamknięcia Gmina Piaseczno nie ma takich informacji.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.