Fajnie jest patrzeć, jak działa nasze mini rondo, a właściwie skrzyżowanie z ruchem okrężnym. Jest bezpiecznej, ponieważ kierowcy z każdego kierunku muszą się podporządkować kierowcom na rondzie. Jest płynniej no i jest ładnie, co też ma znaczenie. A będzie jeszcze  ładniej, kiedy pojawią się nasadzenia.

Ciekawe czy i Wy macie takie wrażenia.

Brakuje jedynie oczek odblaskowych, które zgodnie z projektem mają być zainstalowane. Czekają na jakąś wiertnicę – ale to drobiazg i wkrótce  je zobaczymy.

W tle stary transformator i linie energetyczne, które w końcu będą mogły zniknąć – ZRID na Wilanowską po wielu (dokładnie 20..) miesiącach stał się ostateczny.

Robert Widz

Radny Rady Miejskiej w Piasecznie, zadowolony mieszkaniec Józefosławia 🙂

6.04.2018

 

 

5 komentarzy:
 1. Lu
  Lu says:

  Bardzo dobra inicjatywa. Dobrze widzieć, że podatki wreszcie wracają do Józefosławia.
  Czekamy na remont/modernizację głównych ulic jak Ogrodowa, Wilanowska czy Geodetów, budowę nowych dróg, szerokie chodniki i ścieżki rowerowe. Do dzieła włodarze.

  Odpowiedz
  • Lu
   Lu says:

   Dodam jeszcze, że w związku narodzinami dziecka zacząłem spacerowa o naszej okolicy i uważam, że mamy wiele bardzo ładnych obszarów w zakresie dróg i chodników, jak Julianowska, Wenus, Cyraneczki. Jak dostosujemy resztę ulic do tego standardu będziemy mieszkali w bardzo ładnej i zadbanej okolicy.

   Odpowiedz
 2. Kuba
  Kuba says:

  Dokładnie. Wyremontowanie zaniedbanych od strony Geodetów Ogrodowej i Osiedlowej, budowa ronda na najważniejszym skrzyżowaniu w Józefosławiu, czyli Energetycznej/Wilanowskiej/Geodetów, oraz remont całej tej ulicy od Puławskiej do Julianowskiej, to z pewnością dalsze wyzwania na ten rok.

  Od siebie dodam, że z niecierpliwością czekam na oddanie przedłużenia ul. Cyraneczki w stronę ul.Kuropatwy, oraz na załatwienie kwestii ul. Spacerowej od szkoły aż do wylotu na ul.Działkowej w Kierszku.
  Z punktu widzenia pieszych, przydałoby się także doświetlenie przejścia dla pieszych na ul. Julianowskiej na wysokości przystanku „Nadziei”.

  Odpowiedz
 3. Rodowity
  Rodowity says:

  Fajnie widzieć. Jako jeden z wielu obecnych na spotkaniach nie raz sugerowalem z doświadczenia pracy w komunikacji miejskiej że to najtańsze i bardzo skuteczne rozwiązanie problemu korków. Dziękujemy

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.