Czy macie medal z I biegu? Jeśli tak, to ten medal musi dołączyć do Waszej kolekcji! A jeśli nie, to budowanie kolekcji czas zacząć!

Nasz bieg to sportowa zabawa dla wszystkich. Ci, którzy chcą sprawdzić się z najlepszymi mogą być pewni, że walka będzie ostra. W ubiegłym roku najlepszy czas na 4.6 km to 00:14:17! Ale 5 km to taki dystans, że każdy może spróbować. My biegamy po ulicach – chcemy poznawać nasze miejscowości i cieszyć się zmianami. W ubiegłym roku biegliśmy przebudowaną ulicą XXI wieku i ul. Cyraneczki, która nie była jeszcze całkiem gotowa. Biegliśmy też ul. Julianowską, która w tym roku wygląda już całkiem inaczej. Fajnie tak obserwować, jak zmienia się otoczenie. W tym roku pobiegniemy ulicami: Ogrodową, Działkową, Spacerową, Cyraneczki i znów Ogrodową. Działkowa i Spacerowa tak szybko się nie zmienią, ale i tak co roku będzie po czym biegać. Maratonu po naszych ulicach to raczej nie zrobimy.. A już z okolic mety będziemy mogli zobaczyć jak wygląda nasz park, który wkrótce będzie otwarty.

Będziemy mieć fajną atrakcję – kilkunastu biegaczowym przypniemy lokalizatory GPS (trzeba będzie je zwrócic po biegu), dzieki czemu będziemy śledzić na monitorze ich pozycję! A później wśród biegaczy wylosujemy 10 takich urządzeń, których zwrazać już nie będzie trzeba..

Do zobaczenia na trasie!

Trackimo_full