Zgodnie z zapowiedzią, czyli 26 marca rozpoczęły się prace na odcinku ul. Geodetów od skrzyżowania z ulicą Wilanowską do ulicy Tenisowej włącznie. Objazdy w stronę ul. Puławskiej odbywają się ulicami Wilanowską, Cyraneczki, XXI wieku, Wenus.

Zamknięcie tego odcinka potrwa do momentu, w którym powstanie nowy przebieg fragmentu ul. Geodetów i tymczasowe jej połączenie z ul. Energetyczną. Przewidywany termin zakończenia tych prac to koniec kwietnia. Na początek maja zapowiadane jest całkowite zamknięcie skrzyżowania Geodetów/Wilanowska/Energetyczna.

Przypominamy o zwracaniu uwagi na znaki drogowe, nie jedźmy na pamięć. Niestety trzeba nadłożyć drogi, ale warto skorzystać z objazdów, szkoda podwozia waszych samochodów.

 

Katarzyna Krzyszkowska-Sut

Radna Rady miejskiej w Piasecznie

26.03.2018

2 komentarzy:
  1. Kasia Krzyszkowska - Sut
    Kasia Krzyszkowska - Sut says:

    Podczas prac robotnicy natknęli się na niezidentyfikowaną rurę, której nie było w planach. Trzeba będzie ją przesunąć tak, żeby nie było kolizji. Na ostatniej sesji Rady miejskiej zostały zabezpieczone na ten cel pieniądze i firma musi to przebudować. Niestety inna firma, ponieważ złożyła niższą ofertę cenową. Całość budowy drogi ma się zakończyć 30 czerwca, taki jest termin.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.