Jest super! W naszym okręgu (nr 3) Koalicja Obywatelska zdobyła 4 mandaty! Kasia Krzyszkowska-Sut i ja zostaliśmy wybrani Waszymi głosami do Rady Miejskiej w Piasecznie. Ja dostałem 755 głosów, Kasia 572 głosy, będąc na 3 i 4 miejscu na liście. To podobno nie lada wyczyn.
Dziękujemy za każdy głos oddany na nas i na Koalicję Obywatelską!
Piąty mandat przypadł Pani Hani Krzyżewskiej z Julianowa z komitetu Nasz Sport i Kultura, Wspólne Razem, również z koalicji organizacji prodemokratycznych.
Frekwencja wyborcza w Józefosławiu wyniosła od 60% do 72% (najwięcej w gminie). Możemy być z siebie dumni! W nowej Radzie Miejskiej KO będzie miała 15 mandatów, 3 przypadły NSiK a pozostałe 5 dostał PIS.
Danielowi Putkiewiczowi zabrakło nieco ponad 400 głosów, aby w pierwszej turze został Burmistrzem (otrzymał blisko 49% głosów). Druga tura za 2 tygodnie, 4 listopada. Daniel Putkiewicz zmierzy się z Wojciechem Ołdakowskim z PiS.

Robert Widz

Radny Rady Miejskiej w Piasecznie – obecnej i PRZYSZŁEJ!!! kadencji.

22.10.2018

3 komentarzy:
  • Beata
   Beata says:

   Dołączam się do gratulacji, brawo – szczególnie ze względu na nową ordynację wyborczą, wygrana z 3 i 4 miejsca oznacza, że mieszkańcy głosowali dokładnie na Was!
   Bardzo się cieszę z kontynuacji…😀

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.