Na skrzyżowaniu ul. Wilanowskiej i Cyraneczki pojawi się dodatkowe oznakowanie poziome, zgodne z istniejącą organizacją ruchu. Jedynym warunkiem jest pogoda, musi być więcej niż 10 stopni Celsjuszaw nocy, ze względu na użycie specjalnej fluorescencyjnej farby. Dalsze „losy” skrzyżowania i organizacji ruchu będą zależały od analizy natężenia i przepływu potoków samochodowych, które ma być wykonane w kwietniu. Jakiekolwiek zmiany byłyby wdrożone po przebudowie Wilanowskiej i wybudowaniu ul. Cyraneczki na odcinku od ul. Ogrodowej do ul. Osiedlowej.

Starostwo Powiatowe wydało pozwolenie na budowę przepustu w ul. Cyraneczki, tego brakującego odcinka w kierunku osiedla Le Vilage. Gmina czeka na uprawomocnienie decyzji. Wtedy przetarg i budowa przepustu i zaraz potem ulicy. Prace powinny zacząć się w drugiej połowie maja.

W kwietniu kolejny etap urządzania „3 placów” u zbiegu ulic Cyraneczki i Julianowskiej oraz zagospodarowanie przestrzeni przy Rowie Jeziorki (zbieg ulic Wilanowskiej i Cyraneczki) z wytyczeniem miejsca dla psich zabaw.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych,

Kasia Krzyszkowska-Sut i Robert Widz

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.