Od 6 października do 5 listopada 2020 r. jest wykładany do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu szkoły w Julianowie.

Z treścią obwieszczenia o wyłożeniu projektu planu do publicznego wglądu można zapoznać się TU

W obwieszczeniu opisane są terminy wyłożenia, termin dyskusji publicznej oraz termin składania uwag do projektu planu.

Załącznikami znajdującymi się pod treścią obwieszczenia są tekst i rysunek  projektu planu, który można ściągnąć na swój komputer, aby się z nim zapoznać.

Z projektem planu można również zapoznać się w Wydziale Urbanistyki i Architektury (informacje w pok. 32 lub pod nr telefonu 22 70 17 564).

Plan dotyczy działek  gminnych, gdzie będzie realizowana inwestycja p.n. szkoła w Julianowie, plan miejscowy nie jest  koncepcją architektoniczną szkoły.

W projekcie planu poszerzono przeznaczenie terenu pod usługi publiczne (UP) o dodatkowe działki, które stały się własnością gminy oraz dostosowano wskaźniki ( t.j. wysokość zabudowy, pow. biologiczne czynna, intensywność zabudowy czy ilość miejsc parkingowych) do zleconej wcześniej przez wydz. Inwestycji koncepcji budowy szkoły.

Katarzyna Krzyszkowska Sut

Radna Rady Miejskiej w Piasecznie

 

10 komentarzy:
 1. J&J
  J&J says:

  Czy planuje gmina miejsce na boisko piłkarskie o naturalnej nawierzchni jak np. Chylicach. Mieszkańcy Julianowa i Józefoslawia nie mają boiska i nie mają możliwości spotkań. Musimy dojezdzac na inne obiekty które są najczęściej juz zarezerwowane.

  Odpowiedz
 2. J &J
  J &J says:

  Czy jest szansa, na boisko o naturalnej nawierzchni dla mieszkańców Julianowa i Józefoslawia w okolicach szkoły? Boisko o podobnych wymiarach jak w Chylicach min. 90x45m. Orlik jest super rozwiązaniem ale aby starsza młodzież i dorośli mieszkańcy mogli rozgrywać mecze 11×11 potrzebne jest boisko pełnowymiarowe.

  Odpowiedz
   • J&J
    J&J says:

    boisko przy szkole będzie 50×30, to nie jest boisko pełnowymiarowe. Plan szkoły bardzo piękny. Na boisku projektowanym młodzież po 12r.z jak i pełnoletni mieszkańcy Julianowa i Józefosławia nie będzie mogła brać udziału w rozgrywkach i w takim przypadku będziemy musieli wynajmować PEŁNOWYMIAROWE BOISKO 90X45 lub 105×68 w Piasecznie, Chylicach, lub w Głoskowie, Złotokłosie. Czy jest szansa na boisko w naszych okolicach ? Czy plan boiska przy szkole ze sztuczną nawierzchnią będzie można zmienić>?

    Odpowiedz
 3. J &J
  J &J says:

  Dziękuje za link. Czy koncepcja jest ostateczna? Boisko jest przeznaczone dla dzieci do 10r.ż. o wymiarach 30×50. Starsze dzieci nie będą mogły brać udział np. w meczach ponieważ sędzia nie dopuści boiska do gry. Czy jest szansa na większe boisko? Starsza młodzież będzie musiała jeździć i wynajmować boisko w Piasecznie lub Chylicach. Wiemy, że ciężko innym osobom wynająć obiekt bo są zarezerwowane dla Klubu. Plan przestrzenny jest bardzo ładny, boisko za małe. Czy mieszkańcy Julianowa i Józefosławia mogą liczyć na plan większego boiska. W Chylicach, Głoskowie, Złotokłosie, Piasecznie, są pełnowymiarowe boiska 105x68m. Boisko w Julianowie będzie 50×30 to nie jest pełnowymiarowe boisko.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.