Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, pojawiły się już tablice informacyjne o zmianie organizacji ruchu w związku z budową mini ronda na skrzyżowaniu ul. Cyraneczki i ul. Wilanowskiej. Skrzyżowanie ma być zamknięte od 12.03 do 25.03 br.

To już w PONIEDZIAŁEK! Warto zaplanować sobie więcej czasu na przejazd, tym bardziej, że zamknięte będzie centralne skrzyżowanie w naszej miejscowości.

W tym czasie autobusy 739 i L39 będą kursować ul. Geodetów i ul. Julianowską, zorganizowane zostaną 2 tymczasowe przystanki w okolicach centrum handlowego.

Wykonawca obiecuje, że dołoży wszelkich starań aby zamknięcie skrzyżowania było jak najkrótsze – nie należy się jednak spodziewać przejezdności przed 21.03 br. Od pogody też dużo będzie zależeć – ostatnie mrozy już nam opóźniły remont tego skrzyżowania.

Szczegóły dotyczące tymczasowej organizacji ruchu można znaleźć tutaj: https://piaseczno.eu/zmiana-organizacji-ruchu-w-centrum-jozefoslawia/

Robert Widz

Radny Rady Miejskiej w Piasecznie, mieszkaniec Józefosławia, który już się cieszy z tej zmiany na najbardziej niebezpiecznym skrzyżowaniu w Józefosławiu.

6.03.2018

 

 

5 komentarzy:
 1. Lu
  Lu says:

  W razie opóźnień Inwestor powinien wystąpić z latami umownymi.
  Nie przyjmuje argumentu pogody. Jakiej pogody należy się spodziewać w marcu każdy wie.

  Odpowiedz
  • Robert Widz
   Robert Widz says:

   Wykonawca ma czas do 30 kwietnia br., taki termin jest określony w umowie. Nie ma mowy o opóźnieniu w stosunku do terminu wynikającego z umowy, tylko do wcześniej zapowiadanej przez wykonawcę daty przystąpienia do prac. Nie ma więc żadnego formalnego opóźnienia.

   Odpowiedz
 2. Kolo
  Kolo says:

  Witam,
  Jak mają dzieci dojeżdżać do szkoły na Kameralnej? Dlaczego autobus 739 nie kursuje pod szkołę? Może z Geodetów jechać w lewo w Julianowską, pod szkołą na pętli zawijka i dalej normalnie. kto zatwierdził ten objazd omijając szkołę?

  Odpowiedz
  • Katarzyna Krzyszkowska
   Katarzyna Krzyszkowska says:

   Ale przecież autobus tak jeździ, pod samą szkołę, zawraca i z powrotem ul. Julianowską dojeżdża do ul. Geodetów

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.