Po spotkaniu z mieszkańcami ulicy Kuropatwy oraz po otrzymaniu podczas trwających konsultacji społecznych 90 wiadomości powstał nowy wariant koncepcji uwzględniający uwagi mieszkańców.

Po analizie postulatów mieszkańców trzy samorządy uczestniczące w projektowaniu rozwiązań drogowych – Lesznowola, Piaseczno i Ursynów, zdecydowały o przygotowaniu koncepcji, która jest różna od przedstawionych wariantów, ale jednocześnie najbardziej przybliża gminę do realizacji postulatów mieszkańców okolicy ul. Kuropatwy. Rysunek znajdą Państwo na stronie GMINY oraz szczegółowe informacje i postulaty zgłaszane przez mieszkańców.

Wiemy jak pilna jest przebudowa tej ulicy dla bezpieczeństwa wszystkich mieszkających w okolicy.

Przed urzędnikami jeszcze etap projektowania i uzyskania pozwolenia na budowę.

Zestawienie uwag mieszkańców z odniesieniami projektanta zostanie opublikowane 26 maja br.

Mam nadzieję, że 3 samorządy porozumieją się sprawnie w kwestii finansowania budowy drogi i w przyszłym roku dojdzie do realizacji tej kluczowej inwestycji drogowej. No i oczywiście mam nadzieję, że radni podniosą rękę za tą inwestycją do czego będę ich mocno przekonywać.

Katarzyna Krzyszkowska Sut

Radna Rady Miejskiej w Piasecznie

Sołtyska wsi Józefosław

 

2 komentarzy:
  1. Marek G.
    Marek G. says:

    Świetna robota. Mam nadzieję, że tak samo sprawnie będą Państwo działać w sprawie ulicy Działkowej 🙂 gdzie jest równie niebezpiecznie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.