Co roku biegi dzieci wywołują największe emocje. Oczywiście najwięcej emocji mają same dzieci, ale równie mocno przeżywają bieg rodzice i opiekunowie.

To wielka frajda obserwować, jak dzieci, stojąc na linii startu, już nie mogą się doczekać wystrzału ze startowego pistoletu. Sam bieg trwa kilka minut, ale medal na szyi zostaje pamiątką na zawsze.

W tym roku postanowiliśmy, że oprócz „dorosłego” pomiaru czasu,  dzieci dostaną też takie same medale jak dorośli – a to ze względu na wyjątkowy charakter tegorocznej zabawy. Biegamy pod hasłem 100-lecia odzyskania niepodległości, więc i medal będzie specjalny:

 

 

To wyjątkowy medal, więc niech również dzieci mają z tego wielką frajdę. Jeśli jeszcze nie zapisaliście dzieci na „małe biegi” (dzieci biegają na dystansach 400 m i 800 m), to najwyższy czas. Dzieci mogą również pobiec w biegu głównym. Najlepiej zapisać się w ten weekend, w poniedziałek musimy już zamówić numery startowe z chipem. Wciąż do dnia zawodów będzie można się zapisać, pobiec  i zdobyć medal, ale może się zdarzyć, że nie będzie już numeru startowego z chipem (czyli nie będzie można pomierzyć dokładnego czasu). Śpieszę uspokoić, że jak ktoś bez numeru z chipem będzie w pierwszej trójce, to damy radę to zauważyć 🙂

Szczegóły o pikniku i zapisach są tutaj:

https://jozefoslawdwazero.pl/v-bieg-i-piknik/

Zatem do zobaczenia na starcie!

Robert Widz

jeden z organizatorów naszego święta

9.06.2018 r.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.