logo

Szanowni Mieszkańcy,

Ogromnie się cieszymy, że po czasie izolacji kiedy niewiele się działo, bo po prostu nie mogło się dziać, będziemy mogli wspólnie w naszej miejscowości świętować rozpoczęcie lata podczas Festynu Dni Józefosławia 3-5 czerwca 2022.  

Na parkingu Technicoloru przy ul. Julianowskiej 65a dostępnych dla Was będzie wiele atrakcji w 4 wydzielonych strefach: Scena, Wystawcy, Strefa Dzieci i Foodtrucki.

W trakcie festynu będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych przedsiębiorców i organizacji (w tym twórców rękodzieła i producentów żywności, klubów i szkółek). Wystawcy prezentować się będą na stoiskach ustawionych przy drodze wewnętrznej, prostopadłej do ulicy Julianowskiej.

Imprezę uświetni udział foodtrucków, które rozpoczną serwowanie posiłków w piątek 3 czerwca o godzinie 10.00, a zakończą w niedzielę 5 czerwca, o godzinie 18.00.

Przewidujemy także atrakcje dla najmłodszych mieszkańców, w tym aktywności na tzw. dmuchańcach i animacje. Wstęp na dmuchańce jest bezpłatny.

Kulminacją wieczoru będzie koncert exMaanam w dniu 4.06 o godz. 20.00

Szczegółowy harmonogram imprezy znajduje się na stronie www.solectwojozefoslaw.piaseczno.eu w zakładce Dni Józefosławia.

plakat

Katarzyna Krzyszkowska – Sut

Radna Rady Miejskiej

Sołtyska Józefosławia

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.