Piękna pogoda, czemu nie pójść na spacer a przy okazji porozmawiać o pomysłach na Józefosław?

Zapraszam, dziś będę w parku przy Ogrodowej, od 14.00 – 16.00.

Nie będę częstował „kiełbasą” 🙂 … ale chętnie powymieniam poglądy z każdym.

Józefosław jest częścią gminy Piaseczno – warto też wiedzieć, jakie propozycje dla mieszkańców całej gminy ma Koalicja Obywatelska, wspólny komitet Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

Do zobaczenia!

Robert Widz

Radny Rady Miejskiej w Piasecznie

6.10.2018 r.

 

14 komentarzy:
 1. Igor
  Igor says:

  Niestety nie dam rady być ale jeśli mogę to zadam pytanie tutaj. Panie Robercie, co z przetargiem na ulicę Olchową? Miał być ogłoszony jeszcze we wrześniu, coś się wydarzyło, no bo chyba nie został…?

  Odpowiedz
   • Łukasz
    Łukasz says:

    A jakiś brief tutaj? Też jestem zainteresowany postępami przy ulicy Olchowej… Chętnie również przeczytam… Akurat można się pochwalić przed wyborami:)

    Odpowiedz
    • Robert Widz
     Robert Widz says:

     ZRID jest, dokumentacja przetargowa prawie gotowa, trwają jeszcze rozmowy z deweloperem, w sprawie partycypacji w budowie ulicy. Porozumienie jeszcze nie ma, co trochę wstrzymuje ogłoszenie przetargu, ze względu na świadomość konieczności zabezpieczenia większych środków niż są zapisane w budżecie. Gdyby deweloper nie zdecydował się na partycypację, gmina podzieli zadanie na części, tak by można było realizować oddzielnie fragment Olchowej od Wilanowskiej, fragment Ogrodowej (konieczna przebudowa, odwodnienie Olchowej i Krótkiej zaprojektowane jest przez ul. Ogrodową) i pozostałą część.

     Odpowiedz
 2. Paweł
  Paweł says:

  Czy na ulicy Geodetów na odcinku od Puławskiej do ronda zostanie wykonana tylko kanalizacja deszczowa czy kompleksowy remont zakładający przebudowę ulicy wraz z budową ciągiem pieszo-rowerowym? Tam był problem z brakiem zgody mieszkańców osiedla Patronat na całkowitą przebudowę ulicy.

  Odpowiedz
 3. Z
  Z says:

  Szanowni Państwo,

  Zgodnie z zawartymi na tej stronie informacjami, jesteście za uregulowaniem kwestii reklam poprzez ustawę krajobrazową.
  Wyjaśnienie zatem proszę, jak to koresponduje z obwieszeniem całej wsi plakatami wyborczymi? Oczywiście uwagi tej nie kieruje jedynie do Państwa, ponieważ wiszą plakaty wszystkich partii, lecz dominują koalicji PO i N.

  Stwierdzam pewną rozbieżność, bo z jednej strony czytam o walce z brzydkim krajobrazem, a z drugiej strony widzę dziesiątki plakatów.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Robert Widz
   Robert Widz says:

   wieszanie plakatów i banerów wyborczych jest regulowane inną ustawą, która nakazuje osobie/partii usunięcie tych banerów po wyborach. To prawda, że mamy teraz do czynienia z banerowym politycznym szaleństwem, jednak jest to zjawisko przejściowe. Jedni powiedzą, że jest to w interesie wyborców, inni że to zwykły śmietnik. Mogę tylko zadeklarować, że ograniczam do minimum swoją banerową akcję i natychmiast po wyborach moje banery znikną z krajobrazu.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.