Informujemy, że od 6 maja 2020 roku wznowiona zostaje możliwość wypożyczania rowerów w systemie Piaseczyński Rower Miejski, jednocześnie z ponownym uruchomieniem Warszawskiego Roweru Publicznego.

Operator systemu Nextbike Polska S.A., będzie co najmniej dwukrotnie w ciągu doby dokonywał dezynfekcji podstawowych dotykowych elementów rowerów i terminali na wszystkich stacjach. Dezynfekcji będą poddawane również rowery, które z różnych przyczyn serwisowych lub relokacyjnych trafią do serwisu firmy Nextbike. Zaleca się stosowanie indywidualnych środków ochrony osobistej przez użytkowników, głównie w formie rękawiczek ochronnych, przecierania rączek i manetek w rowerach, klawiatury terminala stacji wypożyczeń itp.

Prosimy o zachowanie należytej ostrożności i korzystania z indywidualnych środków transportu, które w okresie pandemii koronawirusa wydają się być najbezpieczniejsze. 

Informacja prasowa i fot. BPiI GP

Katarzyna Krzyszkowska-Sut

Radna Rady Miejskiej w Piasecznie

3 komentarzy:
 1. Paweł
  Paweł says:

  Czy można uczulić straż miejską by częściej odwiedzała park przy Ogrodowej i upominała za brak masek? Wiele osób zachowuje się odpowiedzialnie mimo, że maska im przeszkadza (osoby starsze, trenujące, małe dzieci). Ale niestety są osoby nieodpowiedzialne, które za nic mają obowiązek zasłaniania twarzy. Park jest względnie mały, ludzi sporo, więc nie ma możliwości zachowania dystansu jak w lesie. Dzwoniłem dziś do straży miejskiej. Umieściłem też informację na policyjnej internetowej mapie zagrożeń, ale dodatkowa interwencja Radnych mile widziana.

  Odpowiedz
 2. Paweł
  Paweł says:

  Dziękuję serdecznie. Biegam codziennie w naszym parku i niestety liczba osób bez masek się zwiększa. Może będzie lepiej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.