I zostaliśmy #1! i wyprzedziliśmy Żyrardów! co prawda na początku drugiej tury :), ale się liczy. I wygląda na to, że o #1 będziemy toczyć ostry bój. Zakładam, że przez najbliższy miesiąc tysiące ludzi pozna, że jest taka miejscowość Józefosław, który prowadzi w II turze konkursu na podwórko NIVEA. Chcemy być #1, prawda Alicja i Ania? Jestem przekonany, że wszyscy wiedzą o kogo chodzi. I nie chodzi o to, ile kosztuje takie podwórko,  zaoszczędzone w ten sposób przez gminę pieniądze wydamy na coś innego – np. street workout dla młodzieży (i dorosłych też).

Pomyślałem sobie, że podczas ceremonii rozdania nagród najlepszym biegaczom w naszym biegu w czerwcu, wręczymy też specjalne medale dla naszych największych FB-kowych motywatorów. Ja jestem pod wrażeniem Alicji i Ani i z przyjemnością wręczyłbym Wam takie medale już dziś. Jak zrobimy to w czerwcu, to może ze sceny naprzeciw parku będziemy widzieć jak buduje się plac zabaw. A czy mogę liczyć na Wasze wsparcie, kiedy będziemy organizować nasze inne akcje? już niedługo sadzenie drzewek, potem bieg i piknik, łąka przy zbiegu ulic Cyraneczki i Wilanowskiej, i co tam jeszcze wspólnie nie wymyślimy..

Robert Widz

2 komentarzy:
 1. TK
  TK says:

  No niestety brakło 40 głosów… nie ma co się obrażać na NIVEA tylko, trzeba zakasać rękawy i klikać jeszcze przez miesiąc. Ważne jest żeby zbyt małą motywacją na początku miesiąca nie roztrwonić tej przewagi, bo później znowu będzie tydzień/dzień/noc cudów. Tak więc zakładamy konta i klikamy CODZIENNIE:)

  Odpowiedz
 2. TASH
  TASH says:

  „Noc cudów” będzie i tym razem. Wytrwałość i pokora zwykle są nagradzane, ale to niepokorni tworzą historię. Może jednak warto się zastanowić, co naprawdę wydarzyło się w nocy 30.04/1.05 ? Głupio by było dać się wyrolować po raz drugi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.