logo

Miło nam poinformować, że nowa linia L33 będzie kursowała przez Józefosław. Prace nad uruchomieniem kolejnego autobusu i polepszeniem komunikacji w naszej okolicy trwały od jakiegoś czasu, aż wreszcie mamy szczęśliwy finał.

Zgodnie z obietnicą Gminy do końca lutego nastąpią zmiany w rozkładach jazdy.

Trasa linii L33, zostanie wydłużona i będzie można nią dojechać z Józefosławia i Piaseczna do stacji PKP Jeziorki oraz do ul. Puławskiej, gdzie w godzinach szczytu co kilka minut kursują autobusy dojeżdżające do pętli Wilanowska.

Zmianie ulegnie trasa L39 – zostanie skrócona do Mysiadła, na ul. Kuropatwy, na rondzie przy Obi będzie miała zawrotkę, pozostała trasa do Piaseczna jest bez zmian.

Pozostaje nam popracować nad obsługą połączeń. Po sygnałach od mieszkańców, na nie zawsze kulturalne zachowanie kierowców, wydział IT wystosował pismo do ZTM z prośbą o interwencję w tym zakresie, a Ci bezpośrednio interweniowali u przewoźników.

Jeśli zaistnieją takie sytuacje, warto zapamiętać jaki to był kurs, w jakim miejscu i o jakiej godzinie, wtedy można skutecznie wyegzekwować poprawę.

Katarzyna Krzyszkowska Sut

Radna Rady Miejskiej, Sołtyska Józefosławia

Robert Widz

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.