logo

W dniu wczorajszym (10 stycznia) rozpoczęła się budowa kanalizacji deszczowej w ul. Jutrzenki w Józefosławiu od strony ul. Geodetów. Obejmie to początek ulicy około 50 m od skrzyżowania w kierunku ul. XXI Wieku. Oprócz budowy odwodnienia zadanie to obejmuje m.in. wykonanie mini ronda na skrzyżowaniu z ul. XXI Wieku, ciągu pieszo-rowerowego po jednej stronie jezdni oraz chodnika po drugiej.

Mam nadzieję, że zostanie odtworzona również zieleń (wycięta pod inwestycję) w postaci dużych drzew, której mieszkańcy tej części Józefosławia bardzo potrzebują.

Katarzyna Krzyszkowska – Sut

Radna Rady Miejskiej w Piasecznie

3 komentarzy:
 1. wefer
  wefer says:

  Kiedy prace zostana wznowione – i zakonczone? od swiat nic sie nie dzieje! mieszkancy maja bagno i dziury przed blokami! To niedopuszczalne. Wycieto wszelka zielen, pozostawiono bloto i dziury i zadnego postepu nie widac.

  Odpowiedz
  • Katarzyna Krzyszkowska - Sut
   Katarzyna Krzyszkowska - Sut says:

   Szanowni Państwo, w tym artykule https://jozefoslawdwazero.pl/category/ulice/ jest napisane, kiedy zakończy się budowa tej ulicy. Oczywiście mogę przypomnieć jeszcze raz. Wykonawca ma w umowie zapisany termin zakończenia prac na maj. W związku z tym rozkłada prace zgodnie ze swoim harmonogramem. Co do zieleni zgodnie z moim wnioskiem jak i wnioskiem mieszkańców, zieleń zostanie odtworzona.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.