W imieniu mieszkańców zwracam się z uprzejmą prośbą:

  1. O uporządkowanie terenów przy ul. Julianowskiej i ul. Cyraneczki tzw. 3 Placów.
  • Przy rowie Jeziorki dwa lata temu został wyremontowany murek, który w tej chwili jest w całkowitej rozsypce, bardzo proszę o naprawę i solidne wykonanie.
  • Proszę o odmalowanie drewnianego podestu oraz ławek przy kwietniku i pod trejażami
  • Obsadzenie donic wzdłuż skweru i po drugiej stronie ulicy roślinami jednorocznymi (co najmniej 4 rośliny jednoroczne do jednej donicy)

2. O dosadzenie roślin przy skwerze „Wenus“, skrzyżowanie ul. Wenus i ul. Wilanowskiej.

  • W zeszłym roku w akcji Dzień Ziemi, wspólnie obsadzaliśmy ten teren i obiecano nam uzupełnienie roślinami części skweru, która nie została jednak obsadzona.

3. O zamontowanie koszy na śmieci przy ul. Spacerowej na odcinku do ul. Jerzyka i na ul. Jerzyka

4. O uzupełnienie nasadzeń przy ul. XXI wieku i ul. Wilanowskiej – na samym rogu usechł cały szpaler dereni – proszę o wymianę na rośliny odporne na suszę.

5. O dosadzenie roślin lub drzew przy centrum handlowym Józefosław na małym placku zieleni przy centrum, oraz wzdłuż wyremontowanego odcinka ul. Geodetów tam gdzie jest to możliwe.

6. O usunięcie zwałów ziemi pozostałych po remoncie ronda przy ul. Geodetów – przy samym rondzie.

7. O uzupełnienie parku kieszonkowego przy ul. Komety o 3 sztuki zabawek edukacyjnych oraz 1 stół do gry w szachy w związku z niemożliwością postawienia urządzeń do zabaw dla dzieci, które zostały już zakupione.

8. O uzupełnienie drzewostanu przy ul. Julianowskiej i ul. Cyraneczki (również na nowym odcinku, który jest w trakcie remontu) i postawienie przy wybiegu dla psów stacji z woreczkami na psie odchody.

9. O zabezpieczenie dziury w parku przy ul. Ogrodowej przy nowym wybiegu dla psów i zakup kilku zabawek dla psów, obsadzenie pnączami, nasadzenia wzdłuż muru przy ww wybiegu.

10. O wykonanie nasadzeń uzupełniających w parku przy ul. Ogrodowej, zabezpieczających wydeptywanie ścieżek, rekultywacja trawy w miejscach wydeptanych, wymiana podłoża na placu zabaw NIVEA W PARKU na ul. Ogrodowej, postawienie w miejscu po choince w parku – donicy z roślinami.

11. O wymianę koszy na śmieci przy ul. Wilanowskiej w okolicy nr. 25, które służyły za donice i utrudniały parkowanie na ścieżce rowerowej na donice (takie jak na pl. Piłsudskiego) i obsadzenie ich roślinami.

12. O remont na ul. Kameralnej nawierzchni drogi przy studzienkach, oraz ul. Wilanowskiej przy przystanku autobusowym Komety – jest tam zapadająca się spora powierzchnia drogi.

Z poważaniem

Katarzyna Krzyszkowska-Sut

Radna Rady Miejskiej w Piasecznie

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.