Katarzyna Krzyszkowska-Sut                                                                                                         Józefosław 22.11.2017r.

Radna Rady Miejskiej w Piasecznie

Okręg Józefosław

 Sz.P. Zdzisław Lis

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno

Interpelacje

Szanowny Pani Burmistrzu, zwracam się do pana z następującymi sprawami:

 

  1. Na prośbę mieszkańców uprzejmie proszę o uzupełnienie małą architekturą (ławkami) ul. Wilanowskiej na odcinku od ul. Cyraneczki do ul. Działkowej. Miejsca, w których mogłyby takie ławki być posadowione uzgodniłam z wydziałem IT i UTP, wydział UTP posiada finansowanie na ławki.
  2. Na prośbę mieszkańców uprzejmie proszę o rozpoczęcie prac przy zagospodarowaniu skwerku: róg ul. Wilanowska z ul. Wenus. Teren jest naszą własnością, pieniądze są zabezpieczone na ten cel w obecnym budżecie, niestety nie widzę postępu i działania w tej kwestii.
  3. Na prośbę mieszkańców uprzejmie proszę o zamontowanie oświetlenia świątecznego na nowym odcinku ul. Wilanowskiej od ul. Cyraneczki do ul. Działkowej. Ta część Józefosławia ma szanse zyskać dzięki temu nowe oblicze. Finansowanie jest w wydziale UTP, osobiście zabezpieczone przeze mnie.
  4. Uprzejmie proszę o zamontowanie tak jak w zeszłym roku w Parku przy ul. Ogrodowej świetlnej fonntanny, która bardzo dobrze współgrała z otoczeniem i sprawdziła się w tym miejscu.
  5. Uprzejmie proszę o doprowadzenie do końca pracy przy udrożnieniu odcinka drogi gimnnej 4KDD (droga odchodząca od ul. Spacerowej), droga została częściowo udrożniona lecz nie zostały zdjęte płoty, niestety nie widzę postępu i działania w tej kwestii.

Z poważaniem

Katarzyna Krzyszkowska-Sut

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.