Katarzyna Krzyszkowska-Sut                                                                                                                     Józefosław 15.04.2015r.

Radna Rady Miejskiej w Piasecznie

Okręg Józefosław

Sz.P. Zdzisław Lis

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno

Interpelacja

Szanowny Pani Burmistrzu, zwracam się do pana z następującą sprawą:

Chodzi o uzupełnienie infrastruktury ul. Wilanowskiej w Józefosławiu o latarnię pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Tenisową i z ul XXI wieku. W miejscu tym na jednym ze słupów elektrycznych brakuje jednej latarni, co powoduje przerwę oświetleniu ulicy. Na odcinku tym natężenie oświetlenia jest minimalne, co w połączeniu z barakiem zabudowy w tym miejscu potęguje dyskomfort zarówno użytkowników chodnika jak i kierowców.

Sytuacja ta jest szczególnie odczuwalna w okresie jesienno-zimowym. Opisywane miejsce znajduje się około 200 metrów od skrzyżowania ulicy Wilanowskiej z ul. Geodetów, a więc w miejscu największego ruchu kołowego na tej ulicy. Jest to również droga do centrum handlowego i przystanku autobusowego co sprawia, że również ruch pieszych jest znaczny. Ta niewielka inwestycja w znaczący sposób podniesie poziom poczucia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników (w tym sporej ilości dzieci) ul. Wilanowskiej oraz wszystkich mieszkańców wsi Józefosław.

Z poważaniem

Katarzyna Krzyszkowska-Sut

Radna z Józefosławia

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.