źródło: Urząd Miasta i Gminy w Piasecznie

 

Jednak się udało i super, że nie skończyło się tylko na wyłączeniu świateł, ale wprowadzono zmiany w pierwszeństwie przejazdu. Ta tymczasowa zmiana organizacji ruchu powinna zdecydowanie ułatwić poruszanie się po tym skrzyżowaniu. Trzeba pamiętać, że teraz ul. Ogrodową jeżdżą autobusy 739. Warto też, aby kierowcy jadący od ul. Ogrodowej w kierunku ul. Energetycznej również skręcali w prawo i potem skręcali w lewo w ul. Rubinową i dalej w Energetyczną – nie będą wtedy blokować ul. Ogrodowej. I pamiętajmy, że jest bypass Geodetów-Julianowska – więc z okolic Julianowskiej lepiej przebijać się do ul. Puławskiej właśnie tym łącznikiem. Jest zatem dużo opcji i te 3 miesiące da się wytrzymać.

www.piaseczno.eu/zmiana-organizacji-ruchu-na-skrzyzowaniu-ul-geodetow-ogrodowa/

Robert Widz

Rada Miejska w Piasecznie

13.07.2018

4 komentarzy:
 1. Mieszkaniec Józefosławia
  Mieszkaniec Józefosławia says:

  Czy w tej gminie kogoś opętało, albo jego rodzina prowadzi skład drewna?
  Dyrekcja szkoły informuje że przy okazji przebudowy ronda/Kameralnej, pod szkołą gmina planuje wyciąć w tym tygodniu (Czwartek) aż 135 drzew (praktycznie wszystkie).

  I tak jest przy każdej modernizacji, przebudowie w Piasecznie, Józefosławiu.

  Odpowiedz
  • Robert Widz
   Robert Widz says:

   Wycina się drzewa, które kolidują z infrastrukturą drogi, czyli jezdnią, chodnikiem, kablami, odwodnieniem itp. Ulica Spacerowa będzie mieć ciąg pieszo-rowerowy, jezdnię, miejsca parkingowe i chodnik. Wymaga to przesunięcia ogrodzenia szkoły i wycięcia drzew. Czasem niestety nie da się tego uniknąć. Zamiast starych drzew pojawią się nowe nasadzenia.

   Odpowiedz
 2. Zygmunt
  Zygmunt says:

  Witam,
  Zbliża się nowy rok szkolny. Jest budowa ronda geodetów/wilanowska. Dlaczego l-39 pokrywa się praktycznie z 739? Jak dzieci z bloków przy Energetycznej, Tenisowej, XXI wieku, wilanowskiej itd. mają dojechać do szkoły? Nie można pokierować l-39 dalej puławską, w energetyczną, dookoła piotra i pawła i dalej Wilanowską? Jakoś trzeba rozwiązać problem z dowozem dzieci do szkoły. Budowa ma trwać do końca października (o ile dotrzymają terminów). Jest to długi okres jeszcze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.