Ogromnie się cieszymy, że możemy przekazać państwu tę wiadomość! Wejście do parku od strony ulic Księżycowej i Komety jest właśnie udrażniane. Gmina zakupiła działkę 53/12, dzięki której może zrealizować to zadanie.

Jednocześnie wejście do parku przez prywatną działkę od strony ul. Pastelowej zostanie zamknięte. Będzie tam wykonane solidne ogrodzenie i zostanie zlikwidowana furtka. Na wydeptanym terenie zostanie spulchniona gleba i zasadzona zostanie roślinność.  Właścicielowi działki należą się podziękowania, że tak długo tolerował to dzikie wejście.

W obecnej chwili, mimo kiepskiej pogody zostały usunięte trawy i dzikie krzaki, niebawem koparka wyrówna teren przejścia, wyciągnie z ziemi korzenie i przejście zostanie utwardzone. Będzie to tymczasowa ścieżka gruntowa. Od strony parku zostanie wykonana ścieżka taka jak wszystkie istniejące ścieżki parkowe.

Zapraszamy niedługo na wiosenny spacer!

 

3 komentarzy:
  • Robert
   Robert says:

   Czy ma Pan swoją działkę, którą zechciałby udostępnić mieszkańców? nawet klepisko się przyda. Postawimy ławki, kosze na śmieci. Proszę się rozejrzeć w około. Właściciel, tak jak wielu innych, mógłby sobie swoje klepisko zagrodzić – a tego nie zrobił, choć wcale z faktu zadeptywania swojej działki szczęśliwy nie był.

   Odpowiedz
 1. coco
  coco says:

  Ogrodzil dwie latarnie należące do parku.bez sensu to wygląda bo nawet nic z tym ogrodzonym kawalkiem nie zrobi. Ale dla zasady trza było ogrodzić co za naród….

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *