Ogromnie się cieszymy, że możemy przekazać państwu tę wiadomość! Wejście do parku od strony ulic Księżycowej i Komety jest właśnie udrażniane. Gmina zakupiła działkę 53/12, dzięki której może zrealizować to zadanie.

Jednocześnie wejście do parku przez prywatną działkę od strony ul. Pastelowej zostanie zamknięte. Będzie tam wykonane solidne ogrodzenie i zostanie zlikwidowana furtka. Na wydeptanym terenie zostanie spulchniona gleba i zasadzona zostanie roślinność.  Właścicielowi działki należą się podziękowania, że tak długo tolerował to dzikie wejście.

W obecnej chwili, mimo kiepskiej pogody zostały usunięte trawy i dzikie krzaki, niebawem koparka wyrówna teren przejścia, wyciągnie z ziemi korzenie i przejście zostanie utwardzone. Będzie to tymczasowa ścieżka gruntowa. Od strony parku zostanie wykonana ścieżka taka jak wszystkie istniejące ścieżki parkowe.

Zapraszamy niedługo na wiosenny spacer!

 

3 komentarzy:
  • Robert
   Robert says:

   Czy ma Pan swoją działkę, którą zechciałby udostępnić mieszkańców? nawet klepisko się przyda. Postawimy ławki, kosze na śmieci. Proszę się rozejrzeć w około. Właściciel, tak jak wielu innych, mógłby sobie swoje klepisko zagrodzić – a tego nie zrobił, choć wcale z faktu zadeptywania swojej działki szczęśliwy nie był.

   Odpowiedz
 1. coco
  coco says:

  Ogrodzil dwie latarnie należące do parku.bez sensu to wygląda bo nawet nic z tym ogrodzonym kawalkiem nie zrobi. Ale dla zasady trza było ogrodzić co za naród….

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.