O street workoucie w naszym parku przy ul. Ogrodowej jeszcze nie pisaliśmy. Sama nie wiem dlaczego. Udało nam się zrealizować plan na urządzenia dla młodzieży już na wiosnę w 2017 roku, wcześniej powstały dwa boiska do kosza i siatkówki dla młodzieży i dzieci.

Teraz lada moment bo już na początku września zostanie zrobione nowe, gumowe podłoże pod wszystkimi urządzeniami street workoutu i zastąpi korę, która była tymczasowym rozwiązaniem. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie place dla mieszkańców Józefosławia. Nasze głowy są nieustająco pełne pomysłów! A teraz kilka zdjęć jak powstawał street workout.

Kasia Krzyszkowska-Sut

Robert Widz

8 komentarzy:
 1. Adam
  Adam says:

  Czy można prosić o update dotyczący ulic?
  1. Co z leżącym odłogiem kawałkiem Cyranczeki do Osiedlowej, czy są już jakieś decyzje?
  2. Co z remontem skrzyżowania Geodetów/Wilanowska, czy skończy się planowo z końcem września, kiedy remont dalszego odcinka Geodetów do Puławskiej?
  3. Kiedy remont dalszej części Ogrodowej?
  4. Co z ulicami Prymulki, Olchową, Spacerową?

  Odpowiedz
  • Kasia Krzyszkowska - Sut
   Kasia Krzyszkowska - Sut says:

   Dzień dobry,
   Panie Adamie odpowiadając po kolei:
   1. Cały czas wojewoda nie wydaje decyzji dotyczącej tej inwestycji.Jesteśmy cały czas w stałym kontakcie z wydziałem IT i z naczelnikiem p.Rasińskim. Jak tylko coś się wydarzy to będziemy od razu informować.
   2. Remont skrzyżowania Geoetów/Wilanowska nie jest na ten moment zagrożony.
   3. 4. Ulice Ogrodowa, Prymulki, Olchowa czekają w kolejce na decyzje administracyjne.
   Ulica Spacerowa budowa jest rozpoczęta od ul. Działkowej i czekamy na decyzje ze strony szkoły podstawowej (Rady Rodziców) co do głównej części czyli ronda przy szkole. Kwestia dotyczy wycinki drzew, lokalizacji przystanku autobusowego i przesunięcia stacji Trafo.

   Odpowiedz
 2. Beata
  Beata says:

  Czy projekt remontu ulicy Ogrodowej i Prymulki dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej gm.Piaseczno jest aktualny? Czy prace rozpoczną się w pierwszym kwartale 2019 r?

  Odpowiedz
 3. Przemek
  Przemek says:

  Witam,
  czy planowane jest oświetlenie strefy street workout? Ew. od której godziny włączane są latarnie w parku (o ile są włączane)? Na ten moment po 19:30 do parku nie da się wejść bo nie widać nawet alejek. Trzeba wybierać street workout na Ul. Chyliczkowskiej :/

  Odpowiedz
  • Kasia Krzyszkowska - Sut
   Kasia Krzyszkowska - Sut says:

   Szanowny panie, brak światła został zgłoszony przeze mnie do wydziału UTP przed wczoraj. Martwi mnie natomiast fakt, że światła nie ma od kilku dni i nikt z państwa nie jest w stanie zgłosić do gminy, że światła nie świecą. Byłoby zdecydowanie szybciej. Pozdrawiam.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.