Zwróciliśmy się jakiś czas temu z prośbą do Centrum Kultury w Piasecznie o zorganizowanie imprez kulturalnych w naszym rodzimym Klubie Kultury w Józefosławiu na ulicy Uroczej 14.

Centrum Kultury przychyliło się do naszej prośby i już dzisiaj 19 listopada (czwartek) godz. 20 tej możecie państwo w cyklu spotkań z kulturą Ameryki Południowej wziąć udział w pierwszym koncercie muzyki hiszpańskiej i latynoamerykańskiej.

Zagrają dla państwa:

Paweł Kwaśny – gitara w 2005 roku ukończył z najwyższym wynikiem studia w Instytucie Muzycznym w Otto-von-Guericke-Universität w Magdeburgu (Niemcy). Bartosz Kołsut – akordeon, jest laureatem w licznych konkursach, festiwalach i przeglądach ogólnopolskich i międzynarodowych oraz koncertuje w wielu składach kameralnych.

Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14, II piętro (wjazd i wejście tylko od ulicy Cyraneczki), wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.

W sobotę 21 listopada o godz. 20 tej zapraszamy na spotkanie z Andaluzją! Wspólnie z Instytutem Kultury Latynoamerykańskiej Sollares oraz ze Stowarzyszeniem Pomysł na Józefosław udało nam się zaprosić, wspaniałych muzyków i uznane w świecie tancerki flamenco!

Program koncertu:

Tarantos, Alegrias, Farruca, Bulerias, Tangos, Sevillanas, Granainas, Siguiriyas

Wystąpią:
Jakub Wagner – gitara
Mateo Gallito – śpiew, taniec, cajon
Małgorzata Wołyńczyk – taniec
Marta Mieszczanek – taniec

fot. Felix de Vega

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.