Szanowni Mieszkańcy, Rodzice nastolatków, Nastolatkowie,

Już od jakiegoś czasu rozmowy o skate parku pobrzmiewają w kuluarach i pojawiają się na różnych forach. Co najmniej od roku mój sąsiad, Bartek, przypomina mi, że warto znaleźć w Józefosławiu lub w Julianowie miejsce na skate park, bo rośnie grupa dzieciaków, która chętnie pojeździłaby na desce, tu u nas lub w najbliższej okolicy. To odpowiedni moment, żeby zacząć o tym myśleć na serio, przeanalizować wspólnie z młodzieżą, z Gminą i odpowiednimi wydziałami ten temat. Nie zdarzy się to jutro czy pojutrze, bo niestety „procedury” różnie trwają, ale na pewno bez inicjatywy nic się w ogóle nie rozpocznie.

Za chwilę będziemy składać wnioski do budżetu i koniecznie trzeba zaplanować taką inwestycję, skierowaną wprost do naszej młodzieży.

Dla tych wszystkich, którym potrzeba więcej informacji polecam stronę https://skate-park.pl/ dzięki, której można się sporo o skate parku dowiedzieć.

Od czego zacząć? Na początek warto napisać wniosek do odpowiedniego wydziału, i tu z państwa pomocą zebrać podpisy.

Dlatego zapraszam młodzież i wszystkich chętnych na 6. Bieg Józefosławia i Julianowa przy ul. Ogrodowej 2.

Od godz. 12.00-19.00 na stoisku Gminy będę zbierała podpisy pod tą inicjatywą. Młodzież zachęcam do kontaktu ze mną i wskazówek w tym temacie.

Katarzyna Krzyszkowska-Sut

Radna Rady Miejskiej w Piasecznie

5 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.