Tak “wiosennie” było na skrzyżowaniu w w ub. piątek.

 

Prace na rondzie Wilanowska/Cyraneczki zbliżają się ku końcowi. Położenie asfaltu planowane jest na piątek, w sobotę ma być malowane oznakowanie poziome. Jak wszystko wyschnie to być może jeszcze w sobotę wieczorem rondo będzie przejezdne. Autobusy wrócą na swoje trasy w poniedziałek, 26 marca.

Ale jak tylko skończy się przebudowa tego skrzyżowania, rozpoczną prace drogowe na rondzie Geodetów/Wilanowska. Najpierw (już w poniedziałek, 26 marca) zamknięty zostanie odcinek ul. Geodetów od skrzyżowania z ul. Wilanowska do ulicy Tenisowej włącznie. Objazdy będą odbywały się przez ul. Wilanowską, Cyraneczki i Julianowska. Zamknięcie tego odcinka potrwa do momentu, w którym powstanie już nowy przebieg tego fragmentu ul. Geodetów i tymczasowe jej połączenie z ul. Energetyczną. Według informacji od wykonawcy, przewidywany termin zakończenia tych prac to koniec kwietnia. Na początek maja zapowiadane jest całkowite zamknięcie skrzyżowania Geodetów/Wilanowska/Energetyczna.
Oczywiście dokładne daty i szczegóły związane z objazdami i zmianami w komunikacji miejskiej będą podawane przez Urząd Miasta i Gminy na bieżąco.

Robert Widz

Radny Rady Miejskiej w Piasecznie

20.03.2018

 

1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.