Szanowni Państwo,

Polska Prowincja Zakonu Kaznodziejskiego (o.o. Dominikanów) zwróciła się z wnioskiem o przystąpienie do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla swojej działki  o nr ew. 24/147 obręb Józefosław w celu zmiany jej przeznaczenia pod tereny usług i zieleni o charakterze ogólnodostępnym. Działka zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła p.w. św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu, na skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Prymulki.

Niestety na ten moment nie wiemy co konkretnie oprócz tego, że budynek + zieleń o. Dominikanie planują na tym terenie.

Na stronie Gminy Piaseczno można zapoznać się z obwieszczeniem o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. Przedmiotem planu jest przeznaczenie dz.ew. 24/147 zlokalizowanej w Józefosławiu na skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Prymulki pod tereny usług i zieleni o charakterze ogólnodostępnym.

Ogłoszenie zostało opublikowane na stronie gminy 5 marca i przez 21 dni możecie Państwo składać uwagi do projektu planu do czego ogromnie zachęcam. 

Zainteresowani mogą składać wnioski:

·      w formie pisemnej w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5;

·      pocztą na adres Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno;

·      za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail: urzad@piaseczno.eu

Wnioski należy składać do Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, który jest organem właściwym do ich rozpatrzenia, z podaniem imienia, nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu wnioskodawcy, przedmiotu wniosku oraz oznaczenia nieruchomości, której dotyczy.

ZAŁĄCZNIK 

7 komentarzy:
 1. Bursztynek
  Bursztynek says:

  Nareszcie jakaś dobra inicjatywa. Cieszę się że coś tu będzie, czytałam, że mały pawilon usługowy z kawiarnią, cukiernią i będzie zrobiony mały park. Będzie gdzie się spotkać. Fajny pomysł

  Odpowiedz
  • Katarzyna Krzyszkowska - Sut
   Katarzyna Krzyszkowska - Sut says:

   Stanowisko gminy Piaseczno jest proste, chcą maksymalnie szybko przystąpić do projektowania ul. Działkowej. Porozumienie z K-J w tej sprawie jest w zasadzie gotowe i uzgodnione, czekają na ostatnie drobne uzgodnienia z burmistrzem gminy K-J. Co do zamknięcia Gmina Piaseczno nie ma takich informacji.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *