W tym roku już po raz szósty Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław wraz ze  Szkółką Roślin Acrocona organizuje Kiermasz Jesienny, który odbędzie się 06.10.2019 roku w godzinach 11.00-16.00 na terenie Acrocona Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych przy ul. Wilanowskiej 1 w Józefosławiu.

Jak co roku będzie wiele atrakcji: wyplatanie wikliny, będzie można obejrzeć pokaz wypalania gliny metodą raku. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. O strefę dziecka będzie dbać Centrum Nauk Ścisłych Science-BOX.pl

Wspólnie z Biblioteka Publiczna w Piasecznie filia w Józefosławiu oraz z Wydawnictwo Widnokrąg przygotowaliśmy dla Państwa rodzinną grę terenową inspirowaną książką “Alicja w Krainie Czarów”. Serdecznie zapraszamy do udziału całe rodziny. Na zakończenie gry czekają dla wszystkich niespodzianki.

Zachęcamy do zgłaszania się do konkursu na najlepszy sąsiedzki wypiek CIASTO MARCHEWKOWE.

O szkodnikach i chorobach roślin opowie dr hab. Andrzej Pacholczak. Będzie poruszony również aktualny temat ćmy bukszpanowej.

Na kiermaszu będą stoiska lokalnych producentów miodów, serów, rękodzieła. Będzie można kupić dżemy, soki, biżuterię oraz ceramikę.

Polecamy!!!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *