W niedzielę 1 października 2017 w godz. 11-16.00 w Józefosławiu w szkółce-ogrodzie Acrocona przy ul. Wilanowskiej 1 odbędzie się 4 Kiermasz Jesienny.
Na kiermaszu organizatorzy zaplanowali stoiska z ekologiczną żywnością i napojami, świeże owoce i warzywa, miody, przetwory, własne wyroby cukiernicze, rośliny i cebulki do ogrodu, a także stoiska z rękodziełem.
O godz. 13.00 odbędzie się finał konkursu na najlepszy „Sąsiedzki placek dyniowy”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a na odwiedzających degustacja pysznych domowych ciast. To już 3. sąsiedzki konkurs na ciasto w Józefosławiu!
Ponadto w programie: spacery po pięknym mateczniku szkółki Acrocona, porady architekta zieleni na temat planowania i pielęgnacji ogrodu (jak przygotować ogród na zimę), kompozycje z bylin, mała architektura i donice, koncert wiolonczelowy p. Oleny Żurowej i zajęcia fitness z „Karolina się wygina”.
Dla dzieci przewidziano warsztaty związane z tematyką ogrodu, które poprowadzi świetlica ALE KLUB z Józefosławia.Organizatorami kiermaszu są Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, szkółka roślin Acrocona oraz Magazyn Sąsiedzi.PS. Na terenie szkółki jest bardzo mało miejsc parkingowych, więc sugerujemy przyjechanie rowerem lub skorzystanie z parkingu przy Piotrze i Pawle.
O konkursie „Sąsiedzki placek dyniowy”
Warunki uczestnictwa:
Można przesłać do dnia 30 września 2017 r. zgłoszenie drogą internetową lub po prostu przynieść ciasto bezpośrednio na kiermasz.
 
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *