Szanowni Państwo,

Pozornie normalne życie zamarło jednak w urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno praca w miarę normalnie się toczy.

Urzędnicy i samorządowcy monitorują sytuację związaną z covid 19 i wdrażają działania, które mogą pomóc przetrwać w miarę bezpiecznie ten bardzo trudny dla wszystkich czas.

Staramy się Państwa informować na bieżąco o wszystkich zmianach i czynionych działaniach. Zachęcam do zaglądania na naszą stronę, w miarę możliwości publikujemy tu na bieżąco wszystkie ważne wiadomości.

Na stronie internetowej www.piaseczno.eu została uruchomiona zakładka “Koronawirus“, gdzie tylko w ciągu pierwszych kilku tygodni publikowanych zostało ponad 70 komunikatów i artykułów nawiązujących do działań związanych z sytuacja epidemiologiczną. Najważniejsze informacje publikowane są też w dziale aktualności, na facebooku – www.fb.com/GminaPiaseczno, wysyłane są komunikaty sms oraz rozsyłane komunikaty prasowe do mediów.

Na podstawie analizy danych zebranych z Sanepidu oraz Policji na terenie Gminy Piaseczno na dzień 3 kwietnia 2020 r. odnotowano 6 osób z potwierdzonym dodatnim wynikiem na obecność COVID-19. W tym czasie 104 osoby przebywają na kwarantannie domowej – liczba mieszkań lub domów objętych tą kwarantanną jest w miarę stała na przestrzeni ostatnich dni i waha się miedzy 70 a 80.

Więcej informacji o działaniach pomocowych na stronie gminy PODSUMOWANIE

fot. BPiIGM

Katarzyna Krzyszkowska-Sut

Radna Miasta i Gminy Piaseczno

Przewodnicząca Komisji Kultury i Promocji

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.