Jak co roku staraliśmy się, pozyskać dla mieszkańców Józefosławia i Julianowa choinkę. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Pomysł na Józefosław przed Świętami, ustawialiśmy ją “na granicy wsi” przy skrzyżowaniu ulic Cyraneczki i Julianowskiej. Sami ją przystrajaliśmy bombkami i drobnymi nietłukącymi ozdobami. Niestety nie była zbyt imponująca, u okolicznych sprzedawców nie było dość dużej, a do tego nie mogliśmy np. zakupić lampek,  bo w tym miejscu w którym stała nie ma dostępu do prądu. Dlatego w tym roku postanowiłam poprosić o “coś” większego i ku mojej radości prośba została spełniona!

Już stoi piękna i duża, świecąca mnóstwem lampek w parku przy ulicy Ogrodowej zaraz na środku przy wejściu. Mam nadzieję, że będzie zachwycać nie tylko najmłodszych, już teraz zapraszam do parku na świąteczne spacery!

Katarzyna Krzyszkowska-Sut

 

 

 

 

4 komentarzy:
 1. IMZ
  IMZ says:

  Szacunek dla inicjatywy, wspierania i promowania dalszej integracji. Tylko ten dym z fajerwerków absolutnie niepotrzebny w dobie smogu, szczytu klimatycznego, globalnego ocieplenia, braku zimy …
  Namawiam gorąco do przekazania pieniędzy zamiast na fajerwerki (sylwester soon), na pomoc potrzebującym. Zyskają przyroda i potrzebujący zarazem.

  Odpowiedz
 2. Kasia Krzyszkowska - Sut
  Kasia Krzyszkowska - Sut says:

  Choinkę w parku przy ul. Ogrodowej w Józefosławiu odpalamy symbolicznie, zapalając na niej światełka, bez fajerwerków.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *