Jak co roku staraliśmy się, pozyskać dla mieszkańców Józefosławia i Julianowa choinkę. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Pomysł na Józefosław przed Świętami, ustawialiśmy ją “na granicy wsi” przy skrzyżowaniu ulic Cyraneczki i Julianowskiej. Sami ją przystrajaliśmy bombkami i drobnymi nietłukącymi ozdobami. Niestety nie była zbyt imponująca, u okolicznych sprzedawców nie było dość dużej, a do tego nie mogliśmy np. zakupić lampek,  bo w tym miejscu w którym stała nie ma dostępu do prądu. Dlatego w tym roku postanowiłam poprosić o “coś” większego i ku mojej radości prośba została spełniona!

Już stoi piękna i duża, świecąca mnóstwem lampek w parku przy ulicy Ogrodowej zaraz na środku przy wejściu. Mam nadzieję, że będzie zachwycać nie tylko najmłodszych, już teraz zapraszam do parku na świąteczne spacery!

Katarzyna Krzyszkowska-Sut

 

 

 

 

4 komentarzy:
 1. IMZ
  IMZ says:

  Szacunek dla inicjatywy, wspierania i promowania dalszej integracji. Tylko ten dym z fajerwerków absolutnie niepotrzebny w dobie smogu, szczytu klimatycznego, globalnego ocieplenia, braku zimy …
  Namawiam gorąco do przekazania pieniędzy zamiast na fajerwerki (sylwester soon), na pomoc potrzebującym. Zyskają przyroda i potrzebujący zarazem.

  Odpowiedz
 2. Kasia Krzyszkowska - Sut
  Kasia Krzyszkowska - Sut says:

  Choinkę w parku przy ul. Ogrodowej w Józefosławiu odpalamy symbolicznie, zapalając na niej światełka, bez fajerwerków.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.