Przed mieszkańcami Piaseczna czwarta edycja Budżetu Obywatelskiego. W tym roku mieszkańcy Piaseczna zdecydują bezpośrednio o tym, na jakie pomysły przeznaczony zostanie 1 mln złotych z gminnego budżetu. Projekty można zgłaszać już od poniedziałku przez cały czerwiec. Głosować jednak będą mogli tylko mieszkańcy Piaseczna.

Zgłaszanie projektów w czasie pandemii
Z powodu trwającego wciąż stanu zagrożenia epidemicznego nie odbędą się planowane spotkania informacyjne czy maratony pisania wniosków. Konsultowanie pomysłów i pomoc w przygotowaniu projektów odbywać się będzie poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy.
Zachęcamy zatem do elektronicznego składania projektów poprzez stronę internetową piaseczno.budzet-obywatelski.org. Zakładając konto, możemy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a także zagłosować na wybrane projekty. Dbając o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, wprowadziliśmy również możliwość wygenerowania elektronicznej listy poparcia projektu, dzięki czemu proces ten przebiega bez konieczności bezpośredniego kontaktu z osobami popierającymi.
W dalszym ciągu będzie możliwość złożenia formularza w wersji papierowej, po uprzednim ustaleniu terminu z koordynatorem: agata.posniak@piaseczno.eu, tel. 22 70 17 650

Katarzyna Krzyszkowska Sut

Radna Rady Miejskiej w Piasecznie

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.